STUDIO TRENINGOWE FORMA – MIEJSCE DLA LUDZI Z PASJĄ !

”…bo każdy człowiek jest kimś wyjątkowym…”

Wcielając w życie tę ideę chcemy Państwa wysłuchać, pomóc, doradzić, tak by zrealizować cele jakie sobie wyznaczycie nie zawodząc pokładanych w nas oczekiwań.

Studio Treningowe FORMA to oaza dla wszystkich dbających o dobre samopoczucie i zdrowie. Wykwalifikowana kadra pomoże osiągnąć indywidualne cele każdego z Was. W sferze naszych zainteresowań jest zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta. Pomożemy wyznaczyć priorytety i staniemy się realnym wsparciem w ich urzeczywistnieniu. Dołącz do naszego grona, bo inwestycja w zdrowie zawsze popłaca! Bądź w Formie każdego dnia !!!

Aktywny odpoczynek w Formie pięknie ukształtuje Twoje ciało i zadba o stan ducha. U nas zrelaksujesz się, uzupełnisz trening masażem, spotkasz innych, których do Formy przywiodła wizja zdrowszego, lepszego życia.

Zatrudniamy najlepszych specjalistów, w tym fizjoterapeutów, którzy dążąc do perfekcji cały czas poszerzają swoje umiejętności na szkoleniach i kursach.

JESTEŚMY ZESPOŁEM każdy z Nas to specjalista w swojej dziedzinie. RAZEM uzupełniamy się , tworząc pełną gamę wiedzy i doświadczenia, potrzebnego do zrealizowania Twoich celów.

Zapraszamy
Agnieszka z Zespołem

AgnieszkaAgnieszka
trener personalny,
kinezyterapeuta – terapeuta ruchem, specjalista kinezygerontoprofilaktyki, doradca żywieniowy, instruktor fitness, bodyART i pilates

Z wykształcenia jestem biologiem, z zamiłowania Terapeutą Ruchu,Trenerem Personalnym, Doradcą żywieniowym, Trenerem bodyART, Pilates.
Zdobyte przez lata doświadczenie w biznesie, miłość do aktywności i chęć pomocy ludziom, pozwoliły mi stworzyć Studio Forma – Klub dla ludzi z PASJĄ!
Ze sportem związana jestem od wczesnego dzieciństwa. Wychowanie, połączone z usportowieniem, jest od kilku pokoleń tradycją w mojej rodzinie –  obozy sportowe, treningi , zawody –  to dla nas  codzienność. Moje zamiłowanie do sportu staram się zaszczepić wśród bliskich i znajomych. Uwielbiam każdą aktywność fizyczną – od spacerów i jazdy na rowerze, po pływanie, biegi i sporty zimowe. Jednak swoje serce i dusze zdecydowanie poświęciłam nurtowi Body&Mind, a w szczególności Pilatesowi i bodyART. Świadoma praca ze swoim ciałem,  jest wyzwaniem i ciągłym podróżowaniem w głąb siebie.  Każda sekunda w tym  treningu, to nowe odkrycie, nowe doświadczenie. Staram się ciągle udoskonalać technikę ćwiczeń, na najważniejszych szkoleniach, warsztatach i konwencjach, w tym w najbardziej prestiżowej w Polsce szkole Open Mind pod okiem Master Trenerów Pilatesu oraz w Polskiej Szkole bodyART.
Całą swoją wiedzę przekazuję podopiecznym – Instruktorom i Trenerom oraz klientom na treningach personalnych oraz zajęciach grupowych.
Każdy Klient jest dla mnie równie ważny , a kontakt bezpośredni i pomoc w osiągnieciu Jego indywidualnego celu jest dla mnie wyzwaniem, nauką pokory i ciągłym rozwojem.
Największe szczęście zawodowe to uśmiech na twarzach każdego kto doStudia wchodzi, a z jeszcze większym uśmiechem wychodzi.
Najważniejsze ukończone kursy i szkolenia:
Terapeuta Ruchem/ Kinezyterapeuta, Kinezygeriatroprofilatyk-OM Therapy Fitness School 
Internationaler bodyART Instructor
Kurs Instruktora rekreacji ruchowej – Uprawnienia państwowe
Trio – Euro Fitness School
Pilates I i II Euro Fitness School
Pilates Bend Open Mind Healthy&Fitness Idea
Pilates Ball Open Mind Healthy&Fitness Idea
Body Ball Open Mind Healthy&Fitness Idea
Trener personalny Open Mind Healthy&Fitness Idea
Pump&Tone Profi Fitness School
Streching&Relax – Open Mind Healthy&Fitness Idea
Bosu – Open Mind Healthy&Fitness Idea
Trening Funkcjonalny/Cross Fit Reebok Polska
Total Body Condition Reebok Polska
Step – Profi Fitness School
Reiki – Open Mind Healthy&Fitness Idea
DorotaDorota
trener personalny, instruktor fitness i Indoor Cycling

Fitness to mój sposób na wykorzystanie pozytywnej energii, pasja. Tak odpoczywam. Stawiam na Indoor Cycling oraz wszystkie formy wzmacniania. Liczy się dla mnie technika, wytrzymałość i pozytywna energia.” Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć.” – Bruce Lee
Najważniejsze ukończone kursy i szkolenia:
Instruktor rekreacji ruchowej
Trener personalny
Szkoła Terapii Ruchem Open Mind
Instruktor Indoor Cycling
Pilates mat. I
Reebok Total Body Choreography Workshop
Szkolenie FIT BALL
Szkolenie TFS systemy podwieszane
Medical Training
Sport Training
Szkolenie Mobility
Szkolenie Total Body Condition
Szkolenie Functional Group Training Workshop
MonikaMonika
instruktor fitness, pilates oraz bodyART

Jestem magistrem wychowania fizycznego, absolwentką AWF w Krakowie. Na co dzień pracuję jako ratownik i trener pływania, prowadzę zajęcia fitness, pilates, stretching oraz bodyART. Swoją pasję i wiedzę przekazuję nie tylko klientom, ale doświadczeniem i umiejętnościami dzielę się z innymi instruktorami jako szkoleniowiec szkoły OPEN MIND.
MajaMaja
instruktor fitness oraz jogi

Entuzjasta jogi i maniak treningów funkcjonalnych. Głęboko zainteresowana eksploracją samej siebie poprzez trening. Przygotowana z zakresu edukacji somatycznej i ruchu funkcjonalnego kładzie nacisk na połączenie między ciałem, umysłem i otoczniem. Specjalizuje się w treningach body&mind.

RECEPCJA

JagodaJagoda 
recepcja

AniaAnia 
recepcja