RYTUALNY MASAŻ ORGANIQUE45-for-1-hour-swedish-or-deep-tissue-massage-valued-at-60-6272822-original

Pachnące rytuały ORGANIQUE w jednej chwili wprawiają w doskonały nastrój, odprężają i nastawiają pozytywnie do życia. Dzięki właściwościom naturalnych składników kosmetyków ORGANIQUE Twoje ciało jest ujędrnione, a Twoja skóra pięknieje, nabiera koloru naturalnej opalenizny, jest wzmocniona i nawilżona.

Relaksujące masaże przenoszą Twoje zmysły w krainę pachnącej przyjemności i odsuwają w dal wszelkie troski. 90-cio minutowy masaż to także cudowne odprężenie i regeneracja dla Twojego ciała!

 
 

 

 

MASAŻ KLASYCZNY (LECZNICZY)

Masaż klasyczny to najpopularniejsza forma odnowy biologicznej oraz metoda wspomagająca leczenie w różnych stanach chorobowych i kontuzjach. W zależności od sytuacji masaż klasyczny może być wykonywany w formie zabiegu całościowego lub częściowego. Masaż działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, zmniejsza tkankę tłuszczową, przyspiesza przemianę materii oraz uaktywnia przepływ krwi.

 

 

 

MASAŻ RELAKSACYJNY

Masaż relaksacyjny to rewelacyjny sposób na rozluźnienie ciała i ducha. Przynosi ulgę przy dolegliwościach bólowych i uczuciu spięcia. Pobudza mięśnie, skórę i układ krążenia, a zarazem wspaniale oddziałuje na układ nerwowy – równoważy wysyłane przez ciało negatywne reakcje na stres, likwiduje mimowolne napięcie mięśni, przywraca prawidłowy rytm serca, właściwe krążenie i ciśnienie krwi, a nawet pomaga w walce z bezsennością.

Pachnące olejki pobudzają zmysły, a relaksująca muzyka pozwala oderwać się od codzienności i stresu.
 
 

 

 

MASAŻ KOSMETYCZNY5562-4

Masaż kosmetyczny stosowany jest przede wszystkim w celach profilaktyczno-pielęgnacyjnych. Wykonywany jest na twarzy, szyi i dekolcie.

Pomaga podtrzymywać elastyczność mięśni i skóry przez co zapobiega powstawaniu zmarszczek, oprawia wygląd i kondycję naszej skóry.
 
 
 
 

 

 

MASAŻ SPORTOWY

Intensywny masaż zmniejszający zmęczenie organizmu lub przygotowujący do mięśnie do aktywności fizycznej.
Masaż ten występuje w kilku formach zależnych od czasu zabiegu w stosunku do aktywności sportowej, wyróżniamy:

• masaż treningowy
• masaż przed zawodami
• masaż startowy
• masaż powysiłkowy
• masaż podtrzymujący

 

 

 

mbakMASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ

Masaż antycellulitowy wykonywany bańką chińską przeznaczony jest dla kobiet walczących z cellulitem. Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką. W intensywnie przekrwionej skórze zwiększa się przepływ krwi, co wywołuje lepsze jej odżywienie, a tym samym pobudzenie metabolizmu skóry i efektywniejsze spalanie tkanki tłuszczowej.

Efektem tego jest wyrównanie i ujędrnienie skóry oraz „rozbicie” cellulitu i równomierne rozprowadzenie podskórnej tkanki tłuszczowej co sprzyja lepszemu wchłanianiu się preparatów wyszczuplających stosowanych po zabiegu.

Masaż bańką chińską trwa ok. 15 – 30 minut, powinien być wykonywany w serii 10-12 zabiegów, z odstępami między kolejnymi zabiegami nie rzadziej niż 3 dni. Powstałe po masażu wybroczyny wchłaniają się zwykle w ciągu kilku dni i nie stanowią przeciwwskazania do wykonywania kolejnych zabiegów.

 

 

 

DRENAŻ LIMFATYCZNY

Drenaż limfatyczny poprawia przepływ chłonki, w układzie limfatycznym likwidując obrzęki zastoinowe, usprawnia transport soli mineralnych i wody oraz procesów immunologicznych. Polega na masażu przy użyciu technik głaskania, rozcierania i chwytów pompujących w taki sposób, aby przepchnąć zalegającą chłonkę w kierunku węzłów chłonnych.

Postępowanie kosmetyczno-profilaktyczne stosowane jest w przypadkach, w których dochodzi do zaburzeń przepływu chłonki niewielkiego stopnia, bez wyraźnej przyczyny niewydolności, o krótkim czasie trwania i zdolności organizmu do samodzielnego wyrównania zaburzenia. Zaburzenia te spowodowane są czynnikami zewnętrznymi: wysoką temperaturą otoczenia, pracą w pozycji stojącej itp.