_CAR4553

Siłownia w naszym Studio urządzona jest w taki sposób, aby zapewnić Państwu wysoki komfort użytkowania urządzeń i dostępnej przestrzeni. Nowoczesny wystrój, odpowiednie oświetlenie i aranżacja wnętrz poszególnych stref stwarza wyjątkowy nastrój i kameralność.
 
Ustawienie sprzętu marki LIFEFITNESS oraz jego  różnorodność sprawia, iż każdego rodzaju trening  jest możliwy do wykonania bez zastoju  – co bardzo często zdarza się w siłowniach wielkometrażowych. 
 
Dodatkowym atutem naszej siłowni jest bieżąca weryfikacja techniki wykonywanych ćwiczeń przez doświadczonych trenerów pełniących dyżur.
 

 
 
 
 
 
 


STREFA SIŁOWA

SIŁKA 2Strefa siłowa podzielona jest na dwa pomieszczenia. W jednej salce znajdują się maszyny do treningu nóg, klatki piersiowej i pleców. W większej sali znajdują się ławeczki kulturystyczne, drążki, poręcze, stojaki na sztangę, suwnica Smith’a i wyciąg oraz wiele innych niezbędnych przyrządów, aby Twój trening był efektywny. W naszej siłowni można wykonać każde wymagające wiele miejsca ćwiczenie (np. martwy ciąg czy przysiady). Do Twojej dyspozycji jest rozbudowany zestaw hantli, dzięki któremu będziesz mógł precyzyjnie dobrać obciążenie treningowe. Sala jest klimatyzowana, co sprawia, ze w gorące dni każdy będzie czuł się komfortowo. 

 
 
 
 
 
 


_CAR4628

STREFA TRENINGU FUNKCJONALNEGO

Posiadamy także komfortowo zaprojektowaną strefę do treningu funkcjonalnego. Znajdziesz tam mnóstwo przyrządów treningowych jak worki bułgarskie, drabinkę gimnastyczną, piłki lekarskie, kettlebells, gumy GTX, TRX, skrzynię crossfitową i wiele innych.

Dzięki takiemu asortymentowi będziesz mógł urozmaicić swój trening, co sprawi ze nie będzie monotonny. Jeśli jesteś fanem treningów typu cross to miejsce jest dla Ciebie.

 
 
 


STREFA CARDIO

car4621W naszym Studio znajduje się również strefa cardio, dzięki której zbudujesz wymarzoną wytrzymałość lub spalisz zbędne kilogramy. Najlepszej jakości sprzęt, pozwoli Ci kontrolować parametry treningowe takie jak czas pracy, praca na danym pulsie czy oszacować szybkość biegu/jazdy itp.

Aby uprzyjemnić długie bieganie czy jazdę na rowerku stacjonarnym, w tle zawsze usłyszysz dodająca energii muzykę.