Taniec dla narzeczonych

Zapraszamy serdecznie Pary, który planują albo właśnie zaczęły przygotowania do jednego z najważniejszych Dni w życiu.Udane rozpoczęcie wesela- PIERWSZY TANIEC-to dla niektórych moment wielkiego stresu i naszego typowego, polskiego myślenia; „i co ludzie powiedzą?” . Postaramy się dobrać lub doradzić odpowiednią piosenkę i program zajęć tak, aby każdy znalazł w nim coś dla siebie. Pamiętajcie to od Was zależy jak będzie wyglądał ten upragniony dzień.

Taniec towarzyski

Chcielibyście aktywnie, w miłej atmosferze odprężyć się po pracy, a przy okazji nauczyć się tańczyć?

Kurs tańca towarzyskiego to świetny pomysł dla Ciebie!

Program zajęć obejmuje między innymi tańce latyno-amerykańskie: cha-cha, samba, rock&roll oraz tańce standardowe: walc angielski, walc wiedeński, tango, quickstep oraz tańce użytkowe.

Wszystkie w/w tańce są wprowadzane w odpowiedniej kolejności i nie wszystkie od razu i jednocześnie. Stopień trudności kroków oraz ilość tańców zwiększa się wraz z czasem trwania kursu. I stopień trwa 5 tygodni i obejmuje 10 godzin zajęć. Po tym okresie można kontynuować kurs na kolejnym stopniu.

Takie zajęcia to przede wszystkim ciekawy, aktywny i odprężający sposób spędzenia wolnego czasu. Kurs tańca towarzyskiego sprawi, że poczujecie się swobodnie i pewnie na parkiecie.